Rezidence GOLF ZBRASLAV

Standardy

Terasy:
podlahy bez finální úpravy, osvětlení, zásuvka el. energie

Okna:
plastové profily s izolačním dvojsklem, 6-ti komorový profil, 3 celoobvodová těsnění, kování Maco Multimatic (výrobce: VELROS, typ: PRESTIGE MD, barva: interiér bílá); v 1.NP bezpečnostní sklo; vnitřní parapety – plastové bílé

Venkovní dveře a portály:
plastové bezpečnostní dveře (výrobce: VELROS)

Vstupní dveře do bytu:
rámové bezpečnostní dveře SOLODOOR s bezpečnostním zámkem a kováním, ocelová zárubeň

Vnitřní dveře:
interiérové dveře výrobce SOLODOOR

Podlahy:
Podlahy v pokojích bez finálního povrchu (budou dokončeny až dle výběru klienta ze vzorníku); koupelna a wc - keramická dlažba (výrobce: Kale, typ: Ritmo, rozměry: 33/33, barva: hnědá)

Elektroinstalace:
Stropní a stěnové vývody, v každé obytné místnosti zásuvky a vypínače (výrobce: ABB, typ: Tango, barva bílá); kuchyň - přípojka pro elektrický sporák a zásuvky pro chladničku, myčku nádobí; v koupelně zásuvka pro otopný žebřík a příprava pro pračku

ZT vybavení:
Koupelna - umyvadlo keramické hranaté včetně polosloupu (výrobce: Ideal Standard, typ: Eurovit plus, barva: bílá) a pákové směsné baterie (výrobce: GROHE, typ: Eurosmart, nerez). Vana kovová smaltovaná s povrchovou úpravou (výrobce: Laguna, typ: Idea, rozměr: 160/75, barva: bílá) včetně směsné stěnové pákové baterie (výrobce: GROHE, typ: Eurosmart, nerez). Sprchový kout bez zástěny. Příprava pro pračku. WC – keramický stojací klozet (výrobce: Ideal Standard, typ: Playa, barva: bílá) se skrytou splachovací nádobkou, dva režimy splachování (výrobce: Geberit)

Dlaždice:
WC, koupelna obložena do výšky zárubně keramickým obkladem (výrobce: Kale, typ: Ritmo, Rozměry: 25/33, barva: hnědá/béžová)

Kuchyňský kout:
přípojka teplé a studené vody, odpad a vyústění vzduchotechniky (digestoř)

Topení a příprava TUV:
pro každou bytovou jednotku samostatný elektrický kotel (výrobce: Dakon) a elektrický bojler, podlahové topení